Agencja Reklamowa CALAMUS MEDIA specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z ogólnie pojętą promocją. Oferujemy obsługę w zakresie projektowania graficznego na potrzeby wszelkich nośników reklamowych, kreowanie wizerunku firm, obsługę fotograficzną w szerokim zakresie oraz usługi związane z wydawaniem publikacji (tzw. Customer Publishing). Mamy również bogate doświadczenie w projektowaniu systemów informacji wizualnej na targi, wystawy i konferencje. Na potrzeby branży wystawienniczej projektujemy i wykonujemy oprawy graficzne stoisk oraz druk wielkoformatowy.

Podstawową pozycją w ofercie naszej agencji reklamowej są usługi fotograficzne. Specjalizujemy się w obsłudze eventów i imprez masowych. Oprócz tego świadczymy usługi usługi o charakterze reklamowym, takie jak fotografia produktu, fotografia reklamowa czy fotografia wizerunkowa (promowanie marki, portrety korporacyjne itp.). Osobną pozycją w ofercie naszej agencji jest fotografia ślubna realizowana w formie profesjonalnego fotoreportażu.

O jakości naszych usług fotograficznych może świadczyć przynależność do prestiżowych stowarzyszeń i organizacji, takich jak Sportshooter czy Canon Professional Network. Nasze fotografie były dwukrotnie nominowane przez fotoedytorów najsłynniejszych światowych agencji fotograficznych (Getty Images, Redux Pictures) do 30 najlepszych fotografii w kategoriach Portrait i Darkness w ramach Editor's Choice, organizowanego przez Canon Professional Network.

Agencja Reklamowa CALAMUS MEDIA oferuje również obsługę w zakresie fotoedycji oraz profesjonalny retusz fotograficzny na potrzeby reklamy.

Osobnym profilem działalności są usługi w zakresie szeroko pojętej branży Customer Publishing. Świadczymy kompleksową obsługę przy wydawaniu różnego typu publikacji o charakterze reklamowym, takich jak albumy, raporty roczne, katalogi imprez, biuletyny, newslettery czy magazyny kolorowe.

Agencja reklamowa i studio graficzne Calamus Media
ul. Kochanowskiego 7 lok. 13, 01-864 Warszawa,
tel: 604 264 610, e-mail: mapa(kml)

Copyright © 2010-2012 agencja reklamowa calamus media